Zaufaj profesjonalnemu serwisowi
z wieloletnim doświadczeniem oraz z doskonałym zapleczem technicznym

 

Szybkość oraz
bezpieczeństwo
napraw pogwarancyjnych

gsm2 check

Naprawy na poczekaniu

Wiele napraw takich jak: wymiana lcd, baterii itp. których technologia montażu dopuszcza taką możliwość jesteśmy w stanie wykonać na poczekaniu lub w maksymalnie skróconym czasie kilku godzin
gsm2 check

Bezpieczeństwo danych

W odróżnieniu od serwisu gwarancyjnego, w którym podstawową procedurą po przyjęciu sprzętu na serwis jest przywrócenie ustawień fabrycznych w naprawianym urządzeniu, my nie ingerujemy w oprogramowanie i nie kasujemy danych.

Wieloletnie doświadczenie naszych techników to zapewnienie jakości i celnej diagnostyki


Duże doświadczenie serwisantów zdobywane przez wiele lat oraz bardzo dobrze wyposażone zaplecze techniczne pozwala nam na wykonanie skomplikowanych wręcz niewykonalnych dla wielu konkurencyjnych firm napraw telefonów GSM. Jesteśmy również liderem na rynku w zakresie usuwania wszelkich blokad oraz napraw oprogramowań i napraw uszkodzeń mechanicznych.

Kontakt z cieczą?

Dla nas to nie problem.


Od wielu lat specjalizujemy się w naprawach telefonów po kontakcie z cieczą. Ponad 85% urządzeń z takimi uszkodzeniami jesteśmy w stanie naprawić lub w przypadku zbyt rozległych uszkodzeń - przeprowadzić zabezpieczenie danych zawartych w tych urządzeniach.

Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych.


Godni zaufania


Klientom indywidualnym zapewniamy szybką diagnostykę oraz dogodne terminy. Po kontakcie możemy ustalić termin wizyty aby był jak najwygodniejszy dla zleceniodawcy lub w kilku krokach możemy ustalić zlecenie z usługą door-to-door czyli z odbiorem przez kuriera jak i po wykonaniu usługi dostarczeniem przez kuriera.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych w tym korporacje. Od wielu lat prowadzimy outsourcing dla wielu firm z rynku krajowego oraz międzynarodowego. Dla serwisów proponujemy bardzo dogodne terminy oraz wygodne rozliczanie w postaci faktur zbiorczych, a dla korporacji dodatkowo zapewniamy pełną obsługę floty wraz z usługą door-to-door

Call Now Button